Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - dana78

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Tabletki na potencję
« dnia: Lutego 20, 2018, 11:14:29 »
Jakie tabletki najlepiej sprawdzają się na potencję? Czytałam sporo na ten temat na; http://klinikarehabilitacji.pl/popularnosc-tabletek-potencje/ i zastanawiam się co wybrać tak naprawdę. Wiele ciekawych propozycji tam mają, myślę, że będą praktyczne.

2
Kącik taty / Urządzenie biura do firmy
« dnia: Września 17, 2017, 05:21:47 »
Gdzie najlepiej kupić urządzenia do biura i meble? Widziałam fajne propozycje godne uwagi na; https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Maszyny-i-urzadzenia/Meble . Jak sądzicie warto na takich aukcjach kupować.

3
Mama złota Rączka / Mama w ogrodzie
« dnia: Maja 09, 2017, 11:42:41 »
Jak sobie dajecie radę w ogródku z małymi dziećmi? Ja czasem rozkładam kocyk, materac i dziecko się bawi a ja coś plewie , sadzę. A jak u was? Co sadzicie w ogródkach u Siebie?

4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Wypożyczalnia auta
« dnia: Kwietnia 13, 2017, 02:37:25 »
Czy korzystacie z wypożyczalni aut? Ja w Warszawie ostatnio natknęłam się na fajną http://4mobility.pl , która ma fajną ofertę. Płacę tylko wtedy gdy jeżdżę, do tego rewelacyjnie sprawdza się w różnych miejscach. Markę mogę wybrać jaką chcę.

Strony: [1]