Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - szprycha50

Strony: [1]
1
Mama złota Rączka / Materiały budowlane
« dnia: Lipiec 05, 2019, 04:10:15 »
Znacie jakieś sklepy z dobrymi materiałami budowlanymi? Szukam czegoś o wysokiej jakości. Jak na razie myślę nad zamówieniem bloczków betonowych ze sklepu http://www.betor.pl/bloczki-betonowe/ i może jeszcze parę innych rzeczy też.

2
Kącik taty / Polowania
« dnia: Lipiec 05, 2019, 03:54:49 »
Hej, czy ktoś z was poluje? Ja właśnie zaczynam, powoli i powoli i zwiększam moją celność, uczę się jak tropić zwierzynę itd. i właśnie potrzebne mi są noktowizor itp.. Teraz znalazłam ten ranking https://elektromaniacy.pl/Ranking-Optyki-Mysliwskiej-noktowizory-termowizory-lornetki-nasadki-termowizyjne-oraz-celowniki-ccms-pol-38.html który wydaje się być fajnie obmyślony.

3
Kącik taty / Naprawa AGD
« dnia: Lipiec 05, 2019, 03:32:53 »
Cześć! Co robicie z zepsutym sprzętem AGD? U mnie na szczęście jest cudowny facet, który jest złotą rączką. :D Ostatnio nawet naprawił mi grill elektryczny. :D W sumie to wystarczyło tylko zamówić nową grzałkę ze strony http://sinkoplex.pl/ i wymienić, ale sama bym tego nie zrobiła! ;D

Strony: [1]