Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - weronika14

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / czujnik dymu i czadu
« dnia: Listopad 18, 2018, 07:42:23 »
Potrzebuje małej pomocy i mam nadzieje, że to dobre miejsce na zadanie tego pytania. Sama mieszkam w bloku więc mam małe pojęcie o czujnikach czadu. Niestety w domu z ogrzewaniem węglowym mieszka mój dziadek i właśnie dla niego chciałabym kupić czujnik dymu i czadu. Nie chciałabym kupować czujnika w którymś z marketów budowlanych tylko zależy mi na czymś bardzo dobrym co zadziała w razie niebezpeczeństwa. Widziałam w sklepie eltrox.pl (https://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/czujniki/czujniki-czadu.html) dość duży wybór różnego rodzaju czujników i już mam mętlik w głowie. Na pewno chciałbym coś co działałoby na prąd i baterię oraz miało bardzo głośny alarm. Jak najprostsze w obsłudze, żeby mój dziadek bez problemu sobie z tym poradził. Co byście polecili?

2
Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę / FSH
« dnia: Listopad 09, 2015, 06:31:46 »
dziewczyny potrzebuje wasze pomocy. W ostatnim badaniu wyszedł mi bardzo wysoki poziom hormonu FSH. Z mężem staramy się o kolejne dziecko, a jedyne informacje jakie znalazłam to artykuł https://www.doz.pl/zdrowie/h1400-FSH_hormon_folikulotropowy Czy to może oznaczać, że nie będę mogła zajść w ciąże? Na razie jeszcze nie byłam u lekarza z wynikami, wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu. Czy ktoś miał podobny problem z tym hormonem i czy jego wynik rzeczywiście jest istotny przy badaniu płodności?

3
Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę / genoprofil
« dnia: Marzec 09, 2015, 09:11:29 »
Witam
Moja przyjaciółka ma problemy z zajściem w ciążę i lekarz jej zalecił zrobić GenoProfil. Znalazłam, że taki badania robi przychodnia Goldenmed  (http://goldenmed.pl/pakiety-badan-laboratoryjnych,t15,st17)
Może ktoś wie co to jest i na czym polega to badanie?
Próbowałam znależć coś na ten temat w necie ale nie trafiłam na nic ciekawego :)

Strony: [1]