Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Hania

Strony: [1] 2
1
Babskie lelum polelum / polskie płaszcze
« dnia: Październik 02, 2019, 02:50:54 »
Hej dziewczyny,

Kilka dni temu trafiłam na świetny płaszcz polskiej marki w tym sklepie https://polskieplaszcze.pl/pl/c/Plaszcze/32/1/default/1/f_at_12_36/1 i bardzo poważnie rozważam jego kupno. Przekonuje mnie do niego nie tylko jego wygląd, ale także jakość materiału z jakiego został wykonany, bo zawiera aż 80% wełny. Poza tym jest to polska marka, a za tym idzie wysoka jakość szycia. Jak Wam się podoba? Myślicie, że warto kupić?

2
Zadbana, piękna i modna Mama / Okulary do czytania
« dnia: Luty 20, 2019, 07:33:03 »
Co myślicie o okularach do czytania? Pytam o to, bo myślę nad kupieniem okularów do czytania z tej oferty sklepu https://www.twojesoczewki.com/526-okulary-do-czytania i potrzebuje Waszej rady w tej sprawie. Mam racje, że mogę na Was liczyć? Doradzicie mi?

3
Ważne rzeczy / Okulary
« dnia: Luty 20, 2019, 07:32:35 »
Co uważacie o okularach korekcyjnych? Pytam Was o to, bo rozważam kupno okularów korekcyjnych z tej oferty https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne i potrzebuje Waszej porady w tej kwestii. Mam racje, że mogę na Was liczyć? Doradzicie mi?

4
Witajcie rodzice! / Soczewki kolorowe
« dnia: Luty 20, 2019, 07:32:09 »
Ani razu nie miałam okazji mieć nałożonych szkieł kontaktowych, ale jestem zdania jest to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywne życie. Myślę nad zakupem soczewek kontaktowych kolorowych https://www.twojesoczewki.com/42-soczewki-kontaktowe-kolorowe
. Co uważacie o moim pomyśle? Może doradzicie mi które wybać?

5
Wielorakie szczęście! / Soczewki i rodzaje
« dnia: Luty 20, 2019, 07:31:37 »
Nigdy nie miałam okazji nosić szkieł kontaktowych, ale wydaje mi się że jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywne życie. Myślę o zakupie soczewek kontaktowych ze sklepu https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe
 Jakie macie zdanie o moim pomyśle? Może doradzicie mi jakie wybać?

6
W qpie raźniej! Rodzimy razem! / Soczewki
« dnia: Luty 20, 2019, 07:31:03 »
Ani razu nie miałam okazji nosić soczewek kontaktowych, ale wydaje mi się że jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem soczewek kontaktowych https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe
. Co uważacie o moim pomyśle? Może podpowiecie mi które wybać?

7
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Defekt enzymatyczny, gdzie zbadać
« dnia: Listopad 26, 2015, 11:46:28 »
Gdzie mogę zbadać  się pod kontem ewentualnego defektu enzymatycznego?  W związku ze staraniami o dziecko zaczęłam suplementować kwas foliowy, jednak koleżanka nastraszyła mnie ze nie zawsze jest on dobrze wchłaniany, zresztą przeczytajcie same: http://www.przyszlamama.pl/defekt-enzymatyczny . Stąd też moje obawy, czy przypadkiem nie jestem nim dotknięta, jaki jest najlepszy sposób na sprawdzenie tego?

8
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Wasze ulubione strony
« dnia: Listopad 20, 2015, 11:10:36 »
Czyli czasozabijacze które sprawiają ze poranki czy kubku kawy są mniej  bolesne. :P Ja uwielbiam http://domyslenia.com , bo jestem urodzoną niepoprawną romantyczką. Ciekawe sentencje o relacji i partnerstwie oraz urocze zdjecia par, czego chcieć więcej?

9
Karmienie i żywienie / Wypad do restauracji z małą, co proponujecie
« dnia: Październik 14, 2015, 12:24:05 »
Nasza Weronika ma już ponad 3 latka, wkrótce planujemy wyjazd do poznania do rodziny i mamy niemały dylemat. Chcielibyśmy wybrać się wspólnie na obiad, ale wiadomo ze każdy ma inne preferencje więc najbezpieczniejszą decyzja jest pizza. Mam jednak spore watpliwości co do tego, czy dać kawałek dziecku. przeglądając róznie restauracje znalazlam co prawda taką: http://www.pizza-alcapone.pl/ ktora ma w swojej ofercie pozycje dla dzieci ale nadal mam pewne watpliwości.
Dodam ze na codzien odżywiamy się zdrowo, jemy dużo kasz i warzyw, unikamy nabiału i przetworzonych produktów, słodycze tylko w niedziele

10
9 miesięcy radości, czyli ciążowe ABC / Jak to jest z tymi folianami
« dnia: Październik 06, 2015, 11:32:10 »
Dziewczyny, zewsząd słyszy się o tym, że planując dziecko powinnyśmy suplementowac kwas foliowy i dbać o jego odpowiednie stężenie w organiźmie. Artykułów w sieci jest o tym mnóstwo, jak chociażby ten: http://www.przyszlamama.pl/niezwykle-foliany ale mnie ciekawi jak wygląda to w praktyce. Czy w ciaży sięgacie po dodatkowe witaminy, czy staracie się dostarczyć sobie zdrowych składników wraz z żywnością? Czy waszym zdaniem mają one wpływ na rozwój płodu? zachęcam do dyskusji

11
Gadżety malucha / buty dziecięce
« dnia: Czerwiec 16, 2015, 08:18:17 »
Witam. Zbliża się lato a co za tym idzie czas kiedy nasze dzieciaki co raz więcej czasu wolnego spędzają na zewnątrz. Bawiąc się itp. Ale tak na prawdę największym wyzwaniem dla rodzica jest dobór odpowiedniego obuwia. Do tego najlepiej będzie zobaczyć ofertę bucików dziecięcych na http://www.mivo.pl/pol_m_Dzieci-239.html Mają obuwie najwyższej jakości odporne na niszczącą siłę dzieci :) Polecam bo na prawdę warto.

12
Wychowanie / Kolorowanki
« dnia: Grudzień 09, 2014, 09:02:48 »
Co myślicie o kolorowankach online dla dziecka? Przykładowe dostępne tutaj: http://babyonline.pl/kolorowanki-dla-dzieci-online-kolorowanki-online,gry-online-artykul,9774,r1p1.html , można np. razem zabrać się za kolorowanie. Od kiedy zaczynacie takie formy zabawy ze swoimi pociechami ?

13
9 miesięcy radości, czyli ciążowe ABC / Stres w ciąży
« dnia: Listopad 27, 2014, 08:20:13 »
Bardzo dobry artykuł z rana wam przedstawiam: http://babyonline.pl/stres-w-ciazy,emocje-w-ciazy-artykul,3799,r1.html bo jak wszyscy wiemy w tym stanie mamy do czynienia z różnego rodzaju stresem , wybuchami pod wpływem nerwów itp. Często właśnie nam towarzyszy ten stan, dowiedzcie się jak sobie z nim radzić.

14
Poród i połóg / Poród naturalny
« dnia: Listopad 27, 2014, 08:15:10 »
Udało mi się wyszukać ciekawy artykuł o porodzie naturalnym: http://babyonline.pl/porod-naturalny-jak-wyglada-porod-naturalny-film,porod-na-filmie-artykul,2382,r1p1.html , myślę że wszystkim mamom on się przyda , szczególnie kiedy spodziewacie się pierwszego dziecka. W moim przypadku bardzo pozytywne odczucia pozostawił ten materiał.

15
Higiena i pielęgnacja / Aspirator do nosa
« dnia: Listopad 12, 2014, 08:40:23 »
Poszukuję dobrej jakości aspiratora , co myślicie o tym produkcie ? http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/347 Może jakaś mama już używa i chce się podzielić opinią ? Dobrze schodzi katarek ?

Strony: [1] 2