Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Limm

Strony: [1]
1
Babskie lelum polelum / Odp: How to meet a man?(Top secret reception!)
« dnia: Czerwiec 01, 2019, 10:12:45 »
Poznałam moją dziewczynę przez rok, to był rok wspaniałych związków. W rzeczywistości ja i ona mamy ten pierwszy poważny i tak długi związek. W tym roku stałem się tak przywiązany i zakochałem się w niej, że nie potrzebuję nikogo oprócz niej. Ale wszystkie dobre rzeczy kończą się prędzej czy później i to się skończyło. Nie wiem, jak to się wszystko zaczęło, ale od pewnego czasu zacząłem dostrzegać chłód w jej oczach. Nie chciałem tego przyznać, ale się pojawił. Widząc to, starałem się coraz bardziej, aby sprawiła jej radość z dawania prezentów i kwiatów bez powodu, ale było to przelotne szczęście na kilka dni, a potem był jakiś powód, dla którego się z nią kłóciliśmy, a potem wszystko to samo się rozpadło. A teraz, kiedy widzę ją z innym, bardzo mnie to boli. Jakiej rady byś mi udzielił?

2
Witajcie rodzice! / Odp: Betting strategy on tennis
« dnia: Kwiecień 07, 2019, 12:06:25 »
I liked the theme. I sometimes make bets so read about tennis betting with pleasure. It turned out that during the game in the bookmakers I met a lot of win-win strategies for tennis which, according to the authors, were supposed to give a tangible plus. But having played on a few chosen strategies, I realized that everything is sweet only in words. Therefore, I believe that the best strategy for tennis and in general for any sport is the one that you thought up yourself and it consistently makes a profit at a distance and not daily! This is the scheme that will work forever and not only until the bookmakers see the hole and block it.

3
Witajcie rodzice! / Odp: Ciebie ganić za to?
« dnia: Marzec 08, 2019, 12:32:19 »
Nie trzeba zwracać uwagi na opinie innych osób. W końcu, ilu ludzi na świecie ma tak wiele opinii. Żyj i działaj według własnego uznania. I graj za pieniądze lub odsetki tylko w niezawodnych kasynach online, najlepiej sprawdzonych. Wielu miłośników podniecenia uczęszcza do klubów gier dla zabawy i nie zwiększa zysków. Dlatego wybierają tę wersję demonstracyjną symulatorów. Co więcej, ten format gry jest dostępny dla wszystkich gości zakładu. Tak się uczyć.

4
Gadżety malucha / Odp: Bujaczki elektryczne
« dnia: Marzec 08, 2019, 12:22:33 »
Ale mimo tego.

5
Gadżety malucha / Odp: Wózek dla maluszka :)
« dnia: Marzec 08, 2019, 12:21:55 »
Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

6
Gadżety malucha / Odp: Aranżacja pokoju dziecięcego?
« dnia: Marzec 08, 2019, 12:21:09 »
że syn zaczął mocno interesować się piłką nożną. Poszukałam w necie pomysłów jak urządzić pokój piłkarza.

Strony: [1]