Autor Wątek: Ręcznie robione ozdoby świąteczne?  (Przeczytany 4940 razy)

Offline bibi

• mama świeżynka
  • *
Odp: Ręcznie robione ozdoby świąteczne?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2017, 10:23:03 »
Uwielbiam ozdoby świąteczne ręcznie robione. U mnie w domu zawsze była taka tradycja, a teraz tą tradycję kultywuję ja z moimi dziećmi i rodziną. Robimy ozdoby, kartki, prezenty. Często właśnie ozdoby stają się później prezentami. Ja mam to szczęście ,że kobiety u mnie w rodzinie przekazały mi różne sekrety na robienie pięknych ozdób, a do tego córcia chodzi na genialne zajęcia plastyczne i przynosi mnóstwo pomysłów do domu.

Offline ziabcia

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2017, 12:33:08 »
Kochane , a co sadzicie o ozdabianiu domu z zewnatrz w stylu amerykanskim? mam taki plan na ten rok, zeby dom byl caly w lampkach... zamowilam juz nawet usługi podnośnikiem koszowym - mam nadzieje, ze maz mnie nie zabije :D

Offline Pimpi

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2017, 01:42:16 »
Ja uważam, że takie ozdoby mają w sobie wiele uroku ;) Zawsze staram się, żeby na choince zawisnęły ręcznie robione bombki ;) Oczywiście nie wszystko da się zrobić ręcznie, jeśli chodzi o oświetlenie to korzystam z lampek ledowych, takich jak na http://skgolejewko.pl/lampki-choinkowe-led/, ponieważ są one bardziej ekonomiczne i zużywają mniej energii niż zwykłe ;)

Offline syrenkaarielka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2017, 09:17:23 »
No ja właśnie wpadłam na super pomysł brokatowych bombek :D Ale bombki mają być duuuuże :P No to sobie kupiłam na http://www.loveart.pl/kule-bombki-styropianowe takie 30cm. Przyszły, wszystko ładnie, pięknie. No ale teraz zastanawiam się, jak ja mam przykleić brokat do styropianu, żeby porządnie się trzymał :P? Koleżanki, heeelp! :)