Autor Wątek: rozstępy  (Przeczytany 487 razy)

Offline america

• mama raczkująca
  • **
rozstępy
« dnia: Marzec 11, 2017, 05:42:51 »
dziewczyny, co polecacie na rozstępy, ja słyszałam o serii mamas.com.pl podobno się sprawdza i jestem ciekawa czy ktoś z was naprawdę stosował te produkty, ponieważ nie chcę kupować byle jakich produktów

Offline tatiana

• mama zadomowiona
  • **
Odp: rozstępy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2017, 08:26:21 »
Podobno Bioil jest świetny. Wiele osób używa także oleju kokosowego.

Offline rachella

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:51:17 »
Ja miałam krem do biustu i na rozstępy z tej serii i jak dla mnie super więc spróbuj mam nadzieję, że tobie też podpasują. Dla mnie są naprawdę skuteczne

Offline justyna86

• mama świeżynka
  • *
  • Mądrością dziecka jest ufność.
    • Chorobydzieci.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2017, 08:11:13 »
Mi po ciąży pomógł peelig z kawy lub z dodatkiem cynamonu, pomagają głownie na cellulit ale zniwelowały też rozstępy, a można je tanio wykonać w domu. Plus jeden z najbardziej niezawodnych sposobów czyli oliwka dla niemowląt
Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej.

Offline krota

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2017, 10:29:59 »
Krem pomaga, ale trrzeba go stosować regularnie

Offline america

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2017, 08:42:23 »
Kupiłam te z mamas i stosuje regularnie bo bez tego ani rusz ;) Ciekawy ten patent z peelingiem z kawy :D

Offline garamel

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2017, 07:14:12 »
podobno na rozstępny dobry jest olej kokosowy albo lniany wmasowywany w skórę bezpośrednio po kąpieli

Offline rachella

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2017, 02:04:25 »
Z tym peelingiem z kawy nie słyszałam też, ale regularne stosowanie to podstawa, inaczej nie oczekujmy efektów jeśli chodzi o krem czy olejek

Offline gryczan

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2017, 01:36:50 »
Słyszałam o peelingu do kawy, ale moja wrodzona niechęć do kawy jest większa niż piękna skóra, dlatego nigdy po niego nie sięgnęłam. Od jakiegoś czasu szukam tej serii mamas w lokalnych drogeriach i Rossmannie, na razie bez skutku :( A dużo dobrego słyszałam i czytałam, więc warto by w końcu wypróbować. Podobno też kwas hialuronowy jest dobry pod tym względem, że wygładza wgłębienia powstałe przez rozstępy.

Offline Szakirka

• mama zadomowiona
  • **
    • Buzz Marketing Mama Marketing
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2017, 10:37:01 »
Ja stosuje od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży http://www.e-zikoapteka.pl/palmers-stretch-marks-balsam-przeciw-rozstepom-250-ml.html i jak na razie rozstępów nie zauważyłam. Chociaż często zdarza się, ze pojawiają się pod sam koniec. Obecnie jestem w 8 miesiącu i jest dobrze. Mam nadzieje, że jeśli już się pojawią to będą dużo mniejsze i bledsze.

Offline faraty

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2017, 04:36:55 »
na rozstępy najlepiej jest stosować naturalne olejki, np sezamowy albo kokosowy

Offline Fisia

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 09, 2017, 10:24:41 »
na moje rozstepy po ciazy nie dzialaly ani kremy ani masaze ani masci zele i plastry.. zdecydowalam sie na laser w klinice Miracki w Warszawie.. poczytaj sobie http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-rozstepow-icon-1540/ po ok 4 zabiegach sa super efekty, nie bedziesz zalowac :) to profesjonalna klinika z ogromnym doswiadczeniem z przemila atmosfera

Offline Luna077

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 15, 2017, 09:08:38 »
Słyszałam o tym, ze medycyna estetyczna może pomóc w walce z rozstępami - http://www.skin-laser.pl/. Zabiegi laserowe są coraz bardziej popularne i pozwalają nam na usunięcie coraz większej gamy mankamentów naszej urody. Tylko oczywiście musi być wykonany profesjonalnie i bezpiecznie, żeby z kolei nie uzyskać odwrotnego efektu.

Offline panda

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2017, 08:47:51 »
Ja bym polecała Wam laserowe usuwanie rozstępów. To świetne rozwiązanie. W Vici Clinic w Krakowie mają laser ResurFX. Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto. Najlepiej zrobić sobie taką serię 3-5 zabiegów. Same zobaczycie, jak szybko efekty będą widoczne.

Offline ewelinka

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 30, 2017, 05:33:59 »
Kochane mam ogromne pytanie w związku z rozstępami. Jestem w 6msc,naczytałam się o tym tyle że spędza mi to dosłownie sen z powiek. Ostatnio zamówiłam sobie ten produkt o którym jest głośno https://kontigo.com.pl/specjalistycz...o-oil-265.html . Cena uważam super taniej niż w klasycznym rossmanie ale co wy uważacie na ten temat? Któraś z was go stosowała? Czy którejś z was faktycznie pomógł?