Autor Wątek: Zanim zdecydujesz się na dziecko, czyli o czym należy pamiętać przed ciążą..  (Przeczytany 5810 razy)

Offline kamilova

• mama nowicjuszka
  • *
Planując ciążę, na pewno warto wykonać podstawowe badania, np. morfologię. Chyba że są jakieś problemy, np. nieregularny cykl, to dobrze byłoby też zbadać hormony. Warto zapytać ginekologa o suplement Inofem. On ma w składzie kwas foliowy i mio-inozytol, który reguluje cykl, pobudza owulację, poprawia profil hormonalny.

Offline zolunna1

• mama świeżynka
  • *
    • zabawki edukacyjne dla 3 latka
ja ostatnio na stronie jednego z laboratorium znalazłam ofertę na pakiet badań dla kobiet, które chcą zajść w ciażę, cena dość wysoka 300 zł, zastanawiam się nad tym, wolałabym pozbyć się wszelkich infekcji itp zanim zajdę w ciażę

Offline smartfonowiec

• mama świeżynka
  • *
Przed zajściem w ciąże należy przede wszystkim się przebadać i zadbać o swoje zdrówko :) Ważnym jest to, aby przyjmować wartościowe suplementy. Kwas foliowy to jedna z najważniejszych substancji podczas starań o dziecko. Naprawdę wiele można o tym mówić, warto zajrzeć na http://bierzwitaminy.pl/ bo tam jest wszystko dokładnie opisane. Grunt to dobre źródło wiedzy :)

Offline ladyshin

• mama świeżynka
  • *
    • busy z Niemiec do Polski
Odp: Zanim zdecydujesz się na dziecko, czyli o czym należy pamiętać przed ciążą..
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 20, 2017, 10:35:47 »

my staramay się o drugie i chociaż z pierwszym nie było problemu, tak teraz już 3 miesiąc i nic :( byłam właśńie u gina i kazał nam próbować, powiedział ze mogę zacząć brać jakieś witaminy z kwasem foliowym i magnezem, wczoraj kupiłam mama dha, ma też witaminę d i zobaczymy jak to będzie. podobno trzeba mniej chcieć a więcej robić :D