Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zadbana, piękna i modna Mama / Odp: Wypadające włosy po ciąży
« Ostatnia wiadomość wysłana przez karolina1918 dnia Dzisiaj o 10:59:49 pm »
Mi pomogła odżywka Long4Lashes na wypadanie włosów. Spróbuj, może Tobie też pomoże.
2
Babskie lelum polelum / Taxi lotnisko Balice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kasiunia dnia Dzisiaj o 10:17:04 pm »
W naszej firmie bardzo pilnie potrzebowaliśmy załatwić transport dla naszych gości biznesowych, którzy mieli przyjechać z Holandii ... ale chodziło nam o wysoki - vipowski poziom. Firma,z którą mamy bardzo dobre układy poleciła nam primetaxi z Krakowa i zadzwoniliśmy tam oczywiście równocześnie szukając w internecie. Ich oferta w internecie  na prawdę zrobiła na nas wrażenie ,ale w reali zrobili jeszcze lepsze wrażenie, pzdr
3
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Telefon na kartę dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bierendaa dnia Dzisiaj o 09:10:15 pm »
Telefon na kartę to na pewno bardzo dobre rozwiązanie dla dziecka. Z abonamentem bałabym się chyba zaryzykować, z dziećmi to nigdy nic nie wiadomo ;D Poszukajcie czegoś może w sklepie https://www.sferis.pl ja tam znalazłam mega okazję na mojego smartfona. No na pewno to już musi być smartfon, inne telefony nie wchodzą w grę
4
Babskie lelum polelum / Odp: Kurs masażu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Azalia dnia Dzisiaj o 08:37:35 pm »
Kiedyś myślałam o kursie masażu, ale jednak wolałabym wybrać na dobry masaż, np. tajski. Jakiś czas temu nawet udało mi się znaleźć ciekawą ofertę tego rodzaju w salonach thaisun http://www.thaisun.pl/pl i jeżeli tylko znajdę chwilę wolnego czasu, na pewno umówię się tam na masaż z pachnącymi olejkami. Potem chciałabym postawić np. na gorące kamienie, albo ziołowe stemple:) Jestem bardzo ciekawa tych konkretnych form masażu:).
5
Babskie lelum polelum / Odp: Do jakiej kwoty można dostać szybką pożyczkę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariola685 dnia Dzisiaj o 08:08:51 pm »
Tutaj https://concash.pl/ zawsze potrafią doradzić i wybrać najkorzystniejszą opcję więc gdybyś miała jakieś wątpliwości, można się z nimi skontaktować. To naprawdę uczciwa i rzetelna firma, której śmiało można zaufać. Z resztą nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami.
6
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Farba do pokoju dziecięcego - pomocy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez filemonek dnia Dzisiaj o 07:31:18 pm »
Kolor tak naprawdę zależy od was głównie od tego czy pójdziecie w sztampowe połączenia typu róż dla dziewczynki i niebieski dla chłopca. Dla mnie osobiście takie połączenia sa już trochę passe. Lepiej iść chyba w coś bardziej neutralnego coś co będzie pasowało, współgrało z całą resztą wyposażenia, bo za chwilę okaże się że trzeba dobierać pod to odpowiedni odcień drzwi, mebli i dodatków. Tutaj mają oryginalne rozwiązania http://inspiracje.dre.pl/ Popatrz sobie może się zainspirujesz - niektóre triki do pokoju dziecięcego są naprawdę praktyczne, zwłaszcza te o drobiazgach. U naszej małej jest mleczny kolor ścian, do tego szare dodatki i super spójnie współgrają z tym wszystkim drzwi Silia w kolorze antracyt z serii matt - to dobre połączenia i bardzo bezpieczne ;)
7
Babskie lelum polelum / Odp: Problem z nauką
« Ostatnia wiadomość wysłana przez happy dnia Dzisiaj o 07:03:53 pm »
A może tego typu nauka rosyjskiego przez internet będzie dobrym wyjściem? Moim zdaniem jest to rozwiązanie warte przetestowania :)
8
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Wymarzona praca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bierendaa dnia Dzisiaj o 06:42:54 pm »
Dla wielu z was na pewno wymarzoną pracą będzie praca przez internet. Mnie to wcale by nie dziwiło, bo pracując zdalnie można pracować kiedy tylko się chce, ale i można robić bardzo ciekawe rzeczy. Moim marzeniem jest zarabiać na blogu czy też na vlogu. Sama oglądam wieczorami takie rzeczy i jak widzę jak vlogerki żyją, a robią to wszystko za pieniądze z nagrywania filmików to aż chce mi się działać :D
9
Babskie lelum polelum / Odp: Co aktualnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irenaa91 dnia Dzisiaj o 05:56:50 pm »
Czytam często, ale ograniczam się głównie do dwóch gatunków, fantasy i kryminałów. Z nowości warta uwagi jest powieść "Jaskółcze znamię. Część I: Zamach" - historia nietuzinkowa, w wielu momentach zaskakująca. To jedna z nielicznych polskich powieści fantasy, moim zdaniem bardzo udana, zwłaszcza, że debiutancka.
10
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Aranżacja kuchni?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opi dnia Dzisiaj o 05:52:12 pm »
Ja zawsze stawiam na proste aranżacje bo w nich łatwiej jest coś zmienić. Dlatego za  dla mnie idealne są białe meble kuchenne . Właśnie takie meble zazwyczaj polecam innym. Według mnie jest to najlepsza opcja :)
Strony: [1] 2 3 ... 10