Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Babskie lelum polelum / Konsultacje po angielsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kaja88 dnia Dzisiaj o 03:58:56 pm »
Mój partner (nie jest Polakiem) szuka namiarów na lekarzy, którzy oferują konsultacje po angielsku ( Warszawa).
Proszę o konkretne namiary na lekarzy różnych specjalności.
2
Karmienie i żywienie / Odp: Olej - czy jest zdrowy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cesumwea dnia Dzisiaj o 03:27:25 pm »
Trzeba też pamiętać, że olej jednak przy podgrzewaniu zmienia właściwości i nie jest tak zdrowy.
3
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Oszczędność na energii itp
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GTV dnia Dzisiaj o 02:09:31 pm »
Oświetlenie LED to rozwiązanie przyjazne nie tylko dla portfela, ale i dla naszego komfortu. Diody LED to średnio 40.000 godzin nieustannego świecenia i mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną niż w wypadku tradycyjnej żarówki. Oprawy i źródła światła LED dostępne są w szerokim przekroju i palecie temperatury barwowej, więc bez problemu dobierzemy takie, które będą pasowały do naszego wnętrza: http://www.gtv.com.pl/pl/produktu
4
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Aranżacja wnętrz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GTV dnia Dzisiaj o 02:07:53 pm »
Określ światłem swój nastrój. LED RGBW to propozycja dla każdego, kto we własnym wnętrzu ceni wolność wyboru. W zależności od samopoczucia czy przewidzianego przeznaczenia, technologia ta pozwala swobodnie poruszać się po całej palecie kolorów RGBW,  a zmiana barw następuje za pomocą dołączanego do zestawu pilota. Do wybory mamy 16 barw palety RGBW – od relaksujących, wiosennych odcieni zieleni, przez uspokajające i świeże błękity czy turkusy, na energetycznych, pobudzających do działania czerwieniach kończąc. Dodatkowo, to źródło światła z diodami LED daje możliwość wyboru 4 programów sekwencyjnych - sami więc decydujemy czy poszczególne barwy mają zmieniać się płynnie i spokojnie czy rytmicznie, niemal jak w dyskotekowej kuli.
5
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Aranżacja kuchni?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GTV dnia Dzisiaj o 01:59:20 pm »
Ergonomiczny trójkąt roboczy pozwala na optymalne zorganizowanie przestrzeni między najważniejszymi elementami wyposażenia – kuchenką, lodówką oraz zlewem. To z nich będziemy bowiem korzystać najczęściej, a że w kuchni zwykle nie przebywamy sami, zalecane odległości między kolejnymi „wierzchołkami” trójkąta powinny wynosić, w zależności od ilości dostępnego miejsca, od około 120 do 210 cm w przypadku połączenia lodówki i zlewu, a także zlewu i kuchenki. Odległość między kuchenką a lodówką może wahać się między 120 a 270 cm – z tej ścieżki korzystamy bowiem najrzadziej.
6
Babskie lelum polelum / Odp: Jak wybrać dobry szampon do włosów?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Oski dnia Dzisiaj o 01:07:47 pm »
Musisz dobrze przeanalizować jakie masz włosy i pod tym kątem dobierać sobie szampon. Możesz tak samo wybierać kosmetyki do pielęgnacji włosów Myślę, że Panie w drogerii też mogą pomóc ;)
7
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Mieszkanie - rynbek pierwotny czy wtórny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sienna dnia Dzisiaj o 12:39:23 pm »
Jak dla mnie to zdecydowanie pierwotny, mamy wszystko zrobione na nowo od podstaw i nie musimy się martwić o takie rzeczy jak kanalizacja, elektryka itp. Sprawdź sobie apartamenty Łódź w wyszukiwarce, może coś Ci wpadnie w oko.
8
Babskie lelum polelum / Sklep jeździecki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Octavia dnia Dzisiaj o 12:11:40 pm »
Szukacie ubrań Pikeur? Zerknijcie tutaj https://www.equishop.com/pl/5_pikeur
Mają szeroki wybór i najlepsze ceny :)
9
Higiena i pielęgnacja / Odp: Witaminy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Samuela85 dnia Dzisiaj o 12:03:00 pm »
Zamiast przyjmować witaminy (czy dawać je dzieciom) w postaci tabletek postawcie na naturalne soki, które zawierają moc witamin i minerałów. Ja kupuje sok jabłkowo-burakowy http://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/sok-jablkowo-burakowy z firmy Sady Wincenta. Buraki, choć może nie zachęcają wyglądem i smakiem są doskonałym źródłem witamin z grupy B oraz zawierają  między innymi sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, błonnik.  Picie soków to zdecydowanie lepszy pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych elementów niż faszerowanie się tabletkami.
10
Babskie lelum polelum / Odp: Ogród
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Octavia dnia Dzisiaj o 11:34:45 am »
Najlepsze inspiracje urządzenia ogrodu znajdziecie w tym sklepie:
https://gardenspace.pl/komplety-wypoczynkowe-do-ogrodu
Strony: [1] 2 3 ... 10