Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Godny polecenia sklep z lampami?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Limonka82 dnia Październik 19, 2017, 08:05:29 »
W marketach ja bym raczej nie kupowała. Nie wydaje mi się, aby tam można było kupić dobre lampy, raczej coś z chińskiej produkcji. Poszukaj w necie, ja własnie przez stronę internetową kupowałam lampy EGLO do salonu. Konkretnie ze sklepu Studio Swiatła. Mają spory wybór lamp różnych producentów w różnych przedziałach cenowych. Zerknij sobie, może coś Ci wpadnie w oko.
2
Babskie lelum polelum / Odp: Dobry tłumacz z Wrocka?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adik356 dnia Październik 19, 2017, 07:47:35 »
Ale warto mieć zaufanego tłumacza, który solidnie podchodzi do pracy i szybko w razie potrzeby przetłumaczy dokumenty. W Piotrkowie zwykle korzystają z usług tłumacza j. niemieckiego https://izabelaniewiadomska.pl/ i chyba nieźle na tej współpracy wszyscy wychodzą. Mozna tam liczyć na pomoc w sprawach różnych, nawet tłumaczenia techniczne nie stanowią problemu.
3
Kącik taty / Odp: Gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adik356 dnia Październik 19, 2017, 07:44:06 »
Ubezpieczenia samochodów strasznie idą w górę, nic dziwnego że szukamy najtańszego oc. Na https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc można sobie porównać i dobrać polisę do swoich potrzeb. Przy oc nie ma sensu wydawać więcej, niż proponuje najtańszy ubezpieczyciel bo i po co? Niestety przy Ac trzeba więcej sie naszukać, by oprócz ceny znaleźć i fajna ofertę, która w razie szkody pokryje straty.
4
Babskie lelum polelum / Odp: ile na chrzest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alabastr1 dnia Październik 19, 2017, 06:18:53 »
Moim zdaniem powinno to być coś symbolicznego a nie ...
recommended site
5
Babskie lelum polelum / Odp: kontuzja sportowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alabastr1 dnia Październik 19, 2017, 06:14:43 »
Największych sportowców jest to zmora..
recommended site
6
Babskie lelum polelum / Odp: Wypoczynek do salonu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alabastr1 dnia Październik 19, 2017, 06:08:08 »
Warto zainwestować w coś solidnego!
recommended site
7
Babskie lelum polelum / Odp: Bóle kręgosłupa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MaryAnn84 dnia Październik 19, 2017, 06:03:02 »
Bólu kręgosłupa nie należy na pewno lekceważyć. To może być tylko ból mięśni, na który jest sporo sposobów: http://wolniodbolu.pl/bol-plecow/ ale to może być także problem z dyskami czy innymi urazami kręgosłupa. W większości przypadków wystarczy odpowiednia dawka ćwiczeń na kręgosłup, ale jeśli to coś poważniejszego to wizyta u lekarza jest niezbędna.
8
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Przedpokój
« Ostatnia wiadomość wysłana przez weronika14 dnia Październik 19, 2017, 04:06:17 »
o firmie nie słyszałam ale obrazy to bardzo fajny pomysł na przedpokój
9
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Aranżacja kuchni?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez weronika14 dnia Październik 19, 2017, 04:01:07 »
Rodzina nam się jakiś czas powiększyła, dzieci robią się już coraz większe więc czas pomyśleć o stole do kuchni. Ciekawa jestem waszej opinii na temat takiego rozwiązania do kuchni: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-kuchnie/stol-z-opuszczanym-blatem,pm1788.html Czy któraś z Was na taki stół z opuszczanym blatem: Jak sprawdza się to w teorii? Czy takie stoły są wytrzymałe i ten dostawiany blat po jakimś czasie nie odpadnie pod wpływem działania małych ciekawskich rączek. Wspólne posiłki jadamy wprawdzie tylko w weekendy ale teraz wygląda to tak, że każdy z domowników je w innej części mieszkania bo nie mamy wspólnego dużego stołu.  Kuchnia jest połączona z salonem ale nie możemy sobie pozwolić na standardowy stół z krzesłami bo będzie zajmować zbyt dużo miejsca. Taki stół ze składanym blatem może być dobrym rozwiązaniem przy kilkulatkach? Trochę boję się że blat nagle upadnie i któreś z nich może ulec wypadkowi
10
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Nosicie szpilki?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez weronika14 dnia Październik 19, 2017, 03:52:26 »
w sumie szpilek nie zakładam tylko wtedy gdy idę gdzieś z dziećmi i potrzebuje szybko biegać. Uważam że każda kobieta w szpilkach wygląda bardzo seksownie i dlatego powinniśmy je nosić gdy chcemy sobie poprawić humor
Strony: [1] 2 3 ... 10