Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Mama w kuchni / Odp: Dania jesienią?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez addka dnia Dzisiaj o 09:31:48 pm »
A może zupy na zimno?Danie z mango, awokado, szynki parmeńskiej, kolendry i mięty może być punktem wyjścia do zupy ze zmiksowanych owoców z sokiem pomarańczowym, w której będą pływać kawałki tej dojrzewającej wędliny. Więcej na temat poczytacie na stronie z radami dla prawdziwych kucharzy grupy unilever: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/menu-sezonowe/menu-letnie.html
2
Babskie lelum polelum / Odp: Kto się zna na pożyczkach?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kasiunia dnia Dzisiaj o 09:03:37 pm »
Nie powiem chyba nic odkrywczego ,bo takie głosy już tutaj powyżej spotkałam. Jedno jest pewne pożyczki są dla ludzi ,ale należy być bardzo ostrożnym i czytać umowę. Przede wszystkim należy unikać firm oferujących chwilówki, kredyty pozabankowe , parabankowe !!!
Jeżeli potrzeba kasy dla firmy czy domu należy korzystać z usług banków albo pośredników. Koleżanka w pracy już chciała lecieć do jakiegoś bociany czy coś w tym stylu bo miała dużą ilość zapytań kredytowych.Okazało się ,że u pośrednika https://dobrekredytowanie.pl/ daliśmy radę załatwić kredyt konsolidacyjny. pzdr
3
Gadżety malucha / Odp: wyprawka dla malucha
« Ostatnia wiadomość wysłana przez megan dnia Dzisiaj o 07:53:25 pm »
chyba najbardziej korzystnie jest kupować w sieci ale z kolei w stacjonarnym sklepie można sprawdzić jak wszystko wygląda na żywo i jak działa, np taka niania wideo https://www.philips.pl/c-m-mo/elektroniczne-nianie-i-termometry , fajna sprawa na początek jak maluszek się wybudza często.
4
Babskie lelum polelum / Odp: Czy warto reklamować się za pomocą ulotek i wizytówek?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luna077 dnia Dzisiaj o 07:34:37 pm »
Z ulotkami jest ten problem, że nie każdy lubi je brać i część osób od razu wyrzuca je do najbliższego kosza. Dlatego lepszym sposobem na reklamę firmy jest reklama za pomocą internetu i dobre wypozycjonowanie firmy: http://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/. Teraz najwięcej osób szuka dobrej firmy w internecie i tak najłatwiej do nich trafić. Jest to najskuteczniejsza forma reklamy, która na pewno sie sprawdzi.
5
Babskie lelum polelum / Odp: Kto się zna na pożyczkach?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Funkcyjny472 dnia Dzisiaj o 06:52:54 pm »
Pożyczek trzeba unikać, jak trzeba kasy to kredyt i tyle. Cała reszta do śmietnika...

« Ostatnia wiadomość wysłana przez JankaCer dnia Dzisiaj o 05:31:13 pm »
Ja ostatnio zastanawiałam się nad suplementami ale na razie się nie zdecydowałam
7
Zadbana, piękna i modna Mama / Odp: Wygładzanie zmarszczek: botoks czy kwas hialuronowy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JankaCer dnia Dzisiaj o 05:26:17 pm »
Zanim się zdecydujesz na jeden albo drugi zabieg, idź do dobrego lekarza, żeby podpowiedział Ci czy dla Ciebie będzie lepszy botoks czy kwas hialuronowy bo samemu ja bym się bała decydować. Jeżeli jesteś z Warszawy albo okolic polecam Viva Derm na Puławskiej. Te dwa zabiegi są chyba dla dwóch różnych rzeczy więc dobrze byłoby najpierw udać się do doświadczonego lekarza który by Tobie podpowiedział jaki zabieg jest dla Ciebie lepszy.
8
Zadbana, piękna i modna Mama / Odp: Markowe ubrania w rozsądnej cenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JankaCer dnia Dzisiaj o 05:23:05 pm »
A ja powiem Wam że ostatnio  doszłam do strasznego wniosku. Dobrej jakości ubrania mam na tyle długo że mi się nudzą i nie chcę ich nosić, a złej jakości zbyt szybko się niszczą i strasznie mi ich żal. Niestety nie ma idealnie ...
9
Zadbana, piękna i modna Mama / Odp: Kiedy bolą zatoki.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JankaCer dnia Dzisiaj o 05:21:52 pm »
Z zatokami nie można czekać, idź do lekarza zleci badania da leki i będzie po sprawie bo samo może się z zatokami nie rozwiązać.
10
Zadbana, piękna i modna Mama / Odp: nawilżenie skóry twarzy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JankaCer dnia Dzisiaj o 05:21:04 pm »
Ja mam niestety uczulenie na różnego rodzaju kremy i właściwie tylko podstawowe kremy nivei mi nie powodują podrażnień.
Strony: [1] 2 3 ... 10