Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Babskie lelum polelum / Odp: Mieszkania w Warszawie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez domua dnia Dzisiaj o 02:21:12 pm »
Ja bym się z tym zwróciła do pośrednika nieruchomości jeśli chodzi o mieszkanie z rynku wtórnego bo on się najlepiej zna na tym. Co z tego, że przejrzymy ogłoszenia w sieci jak połowa nieaktualna albo podkolorowana? Zapiszcie sobie namiar na sprawdzonego agenta Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624, siostra korzystała z jego usług i sobie chwaliła
2
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Skuteczna reklama
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NaZzQ dnia Dzisiaj o 01:43:23 pm »
Takie prowadzenie Social media dla firm moim zdaniem jest dość dobrym rozwiązaniem ;) Jest to naprawdę skuteczne ;)
3
Babskie lelum polelum / Odp: Meble - sklep
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szakirka dnia Dzisiaj o 01:37:42 pm »
Ja ostatnio zamawiałam na https://plmeble.pl/ nowy zestaw wypoczynkowy do salonu. Cenowo bardzo dobrze i bardzo szybka dostawa. Kanapę wybrałam i pracownik sklepów odpowiedział mi na wszystkie pytania.
4
Babskie lelum polelum / Odp: Medycyna estetyczna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Buszka dnia Dzisiaj o 01:28:05 pm »
Kwas to dobre rozwiązanie, sama mialam taki zabieg na zmarszczki jakis czas temu ale w klinice Melitus w Warszawie i jestem bardzo zadowolona i dumna z siebie ze strach nie zwyciezyl i w koncu sie zdecydowalam :D
5
Babskie lelum polelum / Odp: Woda pitna do domu. Dystrybutory jak w biurze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grzegpolew12 dnia Dzisiaj o 01:12:34 pm »
Gdy wyszukujesz normalnej wody mineralnej dla rodzimej marki, lub do domu, to należałoby się przeanalizować nad postacią wody, a zarówno firmą. Ja osobiście długo wypatrywałem czystej wody w niewielkiej cenie, która równie odpowiednio by smakowała. Wypatrzyłem markę, która realizuję kapitalne usługi. Kk-dystrybucja
6
Babskie lelum polelum / Odp: Sukienka na chrzciny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mirabelka dnia Dzisiaj o 01:04:37 pm »
Bardzo ładne sukienki koktajlowe mają na ebutik.pl. Trafiłam na stronkę przypadkiem, ale szczerze polecam, bo wybór ogromny, a ceny konkurencyjne i do tego sporo promocji. Na chrzciny z pewnością coś znajdziesz. Ja bym postawiła na jakieś pastelowe kolory i klasyczny krój, przed kolano.
7
Babskie lelum polelum / Odp: Kupujecie ubrania przez internet?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frenimaj dnia Dzisiaj o 12:23:11 pm »
Ja często korzystam z https://ideashirt.pl/ jeśli potrzebuje jakieś koszulki z nadrukiem. Jest to moim zdaniem fajny prezent też :)
8
Babskie lelum polelum / Odp: Zwierzeta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frenimaj dnia Dzisiaj o 12:22:30 pm »
Pierwsze słyszę. Ja głównie stacjonarnie kupowałam karmę dla zwierzaków. Nigdy przez internet
9
Babskie lelum polelum / Odp: filmy, seriale, rozrywka, sport - czyli wszystko, co oglądamy w TV
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frenimaj dnia Dzisiaj o 12:21:57 pm »
Ja głównie oglądam seriale przez Netflix jeśli już cokolwiek :)
10
Babskie lelum polelum / Odp: Woda pitna do domu. Dystrybutory jak w biurze?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frenimaj dnia Dzisiaj o 12:19:53 pm »
W sumie jest to ciekawy pomysł, nigdy bym o czymś takim nie pomyślała w domu :)
Strony: [1] 2 3 ... 10