Autor Wątek: Czy iść do psychologa?  (Przeczytany 8475 razy)

Offline magdalenaw

• mama świeżynka
  • *
Odp: Czy iść do psychologa?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 14, 2017, 06:09:29 »
Pewnie, ze tak.

Offline FleCIk_123

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2017, 06:29:34 »
Lepiej skorzystać z pomocy, na pewno pomogą ;)

Offline agata87

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:49:30 »
Z kazdego rodzaju problemem natury psychologicznej powinnas udac sie w odpowiednie miejsce. Nie ma nic gorszego niz szukanie rozwiazania na wlasna reke .. mozna sobie tylko jeszcze bardziej zaszkodzic. Mozna oczywiscie w sieci znalzezc jakies poradniki o tej tematyce tylko nie spodziewalalbym sie po nich jakichs zawrotnych wynikow. Tutaj potrzeba odpowiedniej diagonozy problemu i na jej podstawie strategii dzialania. Bez kilku lat doswiadczenia w tym zawodzie nie ma co startowac. Poszukaj w swojej okolicy sprawdzonego gabinetu .. jesli chodzi o Warszawe to dobrym wyborem bedzie Sensity - https://www.sensity.pl/leczenie-nerwicy-psycholog-czy-psychiatra-leki-czy-psychoterapia/ Maja na stronie kilka ciekawych arytukulow .. a na konsultacje mozesz sie zapisac online bez wychodzenia z domu. Zycze powodzenia.

Offline irenaa91

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:35:19 »
Oczywiście, że tak. nie warto zwlekać, problem jedynie się nasili. Radziłabym jednak udać się do psychiatry, ma większe doświadczenie i może przepisywać leki. W W-wie warto sprawdzić klinikę PsychoMedic https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ - przyjmują tam dobrzy specjaliści, powinni pomóc.

Offline maluch1

• mama wtajemniczona
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 09, 2018, 11:18:19 »
Oczywiście, że warto. Moim zdaniem za mało osób korzysta z takiej pomocy.

Offline blair13

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2018, 01:32:11 »
Moim zdaniem idąc nic nie stracisz więc warto spróbować.

Offline Marietta

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:13:50 »
nie ma się czego wstydzić - do psychologa chodzi coraz więcej osób - choroba jak kazda inna

Offline Fallen Angel

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2018, 10:28:51 »
Oczywiste jest, że pomocy psychologa nie można się na dzień dzisiejszy wstydzić. Specjaliści doskonale rozumieją problemy z jakimi każdego dnia spotykają się ludzie, więc jak najbardziej warto jest korzystać z ich pomocy. Ja mogę polecić krakowski gabinet Strefa Terapii (http://strefaterapii.pl/), z którego usług sama miałam okazję korzystać.

;)

Offline Kirra88

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 26, 2018, 01:39:22 »
Zdecydowanie warto wybrać się na konsultację np. do dobrewiezi.pl . W tym gabinecie psychoterapii pomoc znajdą zarówno pary, jak i osoby zmagający się z indywidualnymi problemami. Mamy tam także możliwość zapisania się na różnego rodzaju warsztaty.

Offline dusia

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2018, 12:58:47 »
ja też uważam, że warto zasięgnąć opinii specjalisty jeśli dzieje się coś niepokojącego. To samo zresztą tyczy się też dzieci. Ja ze swoim Jaśkiem chodziłam przez jakiś czas do pani psycholog z ośrodka LOGOS na Targówku w Warszawie. Kilka spotkań pomogło nam znalezc na nowo wspólny język i zrozumieć swoje wzajemne emocje. To naprawdę działa więc warto :)

Offline lidiaa851

• mama nowicjuszka
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 25, 2018, 10:12:50 »
Tak, warto, nawet jeśli problem nie jest poważny - bez leczenia, terapii z czasem jedynie się nasili. W dzisiejszych czasach nie trzeba nawet wychodzić z domu, konsultację można odbyć przez internet, zobaczcie na https://www.konsultexpert.pl/psychology jak to działa.

Offline panda

• mama ostro zakręcona
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2018, 09:26:10 »
Jeżeli czujesz, że coś jest nie tak, to znaczy, że powinnaś iść do psychologa. Taka wizyta na pewno Ci nie zaszkodzi, a może pomóc. Zajrzyj tutaj: psychoterapiagestalt i zapoznaj się bliżej z ich ofertą. Jest to bardzo dobry ośrodek psychoterapii.

Offline Antka

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2018, 07:40:55 »
czasami nasze problemy mają podłoże psychologiczne a objawy są zupelnie inne. Jeżeli tylko coś Cię gryzie i masz jakiś problem to wydaje mi się, że dobrze jest skontaktować się z psychologiem. Widziałam że tutaj http://www.psychoterapiagestalt.pro/kontakt.php   można znaleźć kontakt do dobrego specjalisty. Może i Tobie sie przyda.

Offline Angie2

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 16, 2018, 12:25:19 »
Wydaje mi się ,że warto się przejsć. W Nowym Modlinie  http://medox.org.pl/  można znaleźć dobrych psychologów i lekarzy . Nerwica,stres, depresja moga prowadzić do wielu niebezpiecznych uzależnień .. trzeba dbać o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne.

Offline Dzejkis1

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2018, 06:16:09 »
Jeżeli o to chodzi, to jak czujesz potrzebę rozmowy ze specjalistą - moim zdaniem nie ma co zwlekać.