Autor Wątek: rozstępy  (Przeczytany 6279 razy)

Offline Koala31

• mama świeżynka
  • *
Odp: rozstępy
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2017, 06:54:49 »
Wiadomo laser to rozwiązanie skuteczne ale i kosztowne... stosowałam już różne kremy ale w pierwszej ciąży i tak zrobiły mi się rozstępy...obecnie zastanawiam się nad biooilem

Offline catto

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2017, 06:42:36 »
moja żona stosowała na rozstępy olejki naturalne i pamiętam, że jej pomagały

Offline flame

• mama raczkująca
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 05, 2018, 02:18:07 »
Kosmetyki pomagają jak się je stosuje także przed wystąpieniem rozstępów, zapobiegawczo, jak już powstaną to marne szanse że znikną bez lasera. W moim przypadku efekty przyniosły tylko zabiegi icoon laser, można się na nie zapisać w http://artederm.pl/

Offline szafir

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2018, 12:48:08 »
Ja czytałam o zabiegach kombajnami kosmetycznymi, które wykorzystuje się w m.in. mikrodermabrazji, falach radiowych, jako urządzenia do ultradźwięków, oksybrazji, liposukcji kawitacyjnej i wielu innych: https://cosmed24.pl/katalog/20-urzadzenia-kosmetyczne/45-kombajny-wielofunkcyjne/ . Zastanawiam się, czy ktoś z Was miał robione tego typu zabiegi?

Offline Bilotto

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2018, 10:33:56 »
Problem z rozstępami jest taki, że te wszystkie specyfiki aby odniosły jakiś efekt nalezy stosować refularnie tj. 2 - 3 x dziennie i przez minimum 2 miesiące. Dopiero po 2 miesiącach pojawiają się jakies efekty bo taki jest czas regeneracji skóry.
:)

Offline Mira

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2018, 08:35:25 »
Ale czy coś jest w stanie pomóc tak porządnie?

Offline miluska

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 26, 2018, 06:10:58 »
Tak, jest... odpowiedni laser :) Ja na szczęście nie miałąm rozstępów, ale moja znajoma miaała i to takie czerwone, świeże i na całym brzuchu. Wyglądała tak, jkaby doslownie ją tygrys podrapał :o . Ale zdecydowała sie szybko na ich usunięcie i wybrała klinikę http://bienkowscyclinic.pl/. Jak mi opowiadała, to lekarz zaproponował jej chyba z 4 zabiegi najskuteczniejszym laserem na rynku Pico MLA by Enlighten.   Aktualmie jest po dwóch i rozstępy są na prawdę mniej widoczne, nie są takie czerwone, zmieniły kolor na jasny róż. Także po tych kolejnych dwóch zabiegach, slad po rozstępach zniknie.

Offline ropucha

• mama świeżynka
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2018, 12:50:17 »
Bilotto zgadzam się z Tobą w 100pro :) to prawda, trzeba być systematycznym, jeśli chce się mieć widoczne efekty po smarowaniu jakimiś preparatami. Ja jestem w drugim trymestrze i np.smaruję się olejkiek Bio-Oil, bo pojawiły mi sie jakikś czas temu te nieszczęsne rozstępy. W moim przypadku już pierwsze widoczne efekty widzuałam po 2 tyg smarowania, minimalnie zmniejszyły swoją barwę. Teraz już jest miesiąc od pierwszego posmarowania i jest znacznie lepiej :). No ale smaruję się dzień w dzień, ranio i wieczorem i jezszcze ani jednego dnia nie opuściłam. Także jak najbardziej jest b.ważna systematyczność :)

Offline Kirra88

• mama zadomowiona
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2018, 10:52:14 »
Tak naprawdę jeżeli o rozstępy chodzi, tutaj zdecydowanie lepiej zapobiegać niż potem próbować się ich pozbyć. Dlatego też, czy to w czasie ciąży, czy odchudzania, na pewno warto sięgnąć po takie kosmetyki jak maść na rozstępy z byhealth.pl/cellulit-i-rozstepy  za sprawą której ryzyko ich pojawienia się jest znacznie mniejsze.