Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Reklama własnej firmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mamamaxa dnia Dzisiaj o 11:31:15 am »
Moja firma często bierze udział w targach i wydarzeniach lokalnych, typu festiwale i koncerty. Ale tak na prawdę wszystko zależy od branży, w której działasz. My rozstawiamy zazwyczaj namiot reklamowy, zapewniamy potencjalnym klientom odpowiednie gadżety typu broszury, długopisy itd. Obserwujemy dużą aktywność osób, które uczestniczyły w tych wydarzeniach i zgłasza się do nas wielu klientów :)
2
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Skuteczna reklama
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mamamaxa dnia Dzisiaj o 11:28:29 am »
Czy Waszym zdaniem udział w różnego rodzaju targach i wydarzeniach lokalnych ma jeszcze sens w dzisiejszych czasach? Czy wszyscy zgodnie głosujecie jednak za marketingiem internetowym? Moim zdaniem warto pokazywać swoją działalność w różnych miejscach poprzez np. namiot reklamowy. Mamy wtedy bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem i możemy go zachęcić poprzez rozmowę.
3
Kącik taty / Odp: Promocja firmy - marketing
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mamamaxa dnia Dzisiaj o 11:26:06 am »
Zgodzę się z poprzednikami, że marketing internetowy to w dzisiejszych czasach potęga i podstawa działań marketingowych. Jednak nie możemy zapominać również o tych bardziej tradycyjnych metodach. W zależności od branży, moim zdaniem firma powinna być obecna w wielu różnych miejscach. Mam tu głównie na myśli wszelkiego rodzaju targi, wydarzenia, festiwale regionalne - wszystko to, gdzie mamy styczność z potencjalnym klientem. W takich miejscach wystawiamy namiot reklamowy i zachęcamy ludzi do kontaktu, by opowiedzieć coś więcej o naszej działalności.
4
Babskie lelum polelum / Odp: Fototapeta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Azalia dnia Dzisiaj o 10:45:41 am »
Sama też szukam od jakiegoś czasu ładnych fototapet do domu i muszę przyznać, że bardzo spodobały mi się propozycje, dostępne na https://www.decormint.com/pl/ . Można tam znaleźć wiele fajnych motywów, a co więcej spora ich część stanowią projekty autorskie, dostępne wyłącznie w Decor Mint. Dzięki temu możemy sobie sprawić niebanalną i niepowtarzalną ozdobę na ścianę do naszego domu:).
5
Babskie lelum polelum / Odp: Pytanko o włosy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ivanex22 dnia Dzisiaj o 10:39:29 am »
Jeśli wypatrujesz niezawodnych specyfików na włosy to zalecamy serwis IvaSklep. Niniejszy sklep online uczyni, że wynajdziesz najdoskonalsze rzeczy do pielęgnacji włosów, jakich wypatrujesz. Klasa produktów to top półka. Ja od kilku miechów korzystam wyłącznie z tych kosmetyków. Nie dowierzasz to zobacz na ich serwisie ivasklep.pl.
6
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Kto tłumaczy dokumenty samochodowe?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Julia dnia Dzisiaj o 10:21:41 am »
U mnie ostatnio potrzebny był tłumacz języka czeskiego, ponieważ właśnie z Czech sprowadziłam auto. Tu znalazłam bardzo atrakcyjne ceny: http://www.tlumacz-polsko-czeski.pl/. Przetłumaczyli mi wzorowo wszystkie dokumenty. Nie było żadnych błędów, no i przede wszystkim nie musiałam długo czekać, zrobili to praktycznie od ręki. Polecam serdecznie. Tłumaczą nie tylko na polski, więc koniecznie się zainteresuj, bo może akurat znajdziesz to czego szukasz.
7
Karmienie i żywienie / Odp: fastfoody, słodycze - na co dzień czy od święta?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jabłkowy dnia Dzisiaj o 10:15:23 am »
fastfoody to najlepiej całkowicie wyeliminować a słodycze najlepiej jeść raz w tygodniu http://babyneo.pl/
8
Ciąża z prawnego punku widzenia / Odp: Kalendarz ciążowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jabłkowy dnia Dzisiaj o 10:13:04 am »
Również kalendarz ciążowy http://babyneo.pl/ dostępny jest na tej stronie.
9
Babskie lelum polelum / Odp: Kosmetyki - jakie i gdzie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamix89 dnia Dzisiaj o 10:05:22 am »
Od kiedy pamiętam miałam problem z własną skórą. Jak rozpatrywałam wielorakie kosmetyki nieustannie skutkowały uczulenie na twarzy i reszcie ciała. Całkiem niedawno natknęłam się w internecie na nieszkodliwe produkty. Z ciekawości zdobyłam trochę towarów. Okazały się olśniewające. Zero nadwrażliwości i skóra promieniująca i jędrna. Rzeczywiście promuję papatka.pl.
10
Brzuchatkowe Pitu Pitu / Odp: Aranżacja wnętrz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adik356 dnia Dzisiaj o 09:18:34 am »
Uwielbiam zmiany - szczególnie jeśli chodzi o wnętrze mojego mieszkania. Jeżeli miałbym polecić szczególnie jakiś sklep to byłby to Decor Mint, gdzie możemy znaleźć wiele różnych dekoracji, które nie tylko upiększą Twoje cztery ściany, ale także nadadzą im oryginalny wygląd. Gdybym był na etapie strojenia swojego mieszkania, na pewno większość rzeczy kupiłbym właśnie tam.
Strony: [1] 2 3 ... 10