Pokazuje wpisy z okresu: październik 2013

Halloween party w ciąży

Brzuchatki, 30 października 2013

Tagi: , , , , , , ,

W Polsce mało popularne święto, ale za oceanem 31 października to istny szał. Jedyny dzień w roku gdzie można bezkarnie straszyć i przebierać się za różne dziwadła. Tego wyjątkowego wieczoru przebiera się każdy bez wyjątku: młody i stary, kobiety i mężczyźni, przedstawiciele różnych klas społecznych i zawodów. Dzieci wyglądają jak małe wampirzątka, matki wcielają się w role zombie czy duchów, a przyszłe Mamy?
No właśnie...... Jakie tego dnia stroje zakładają kobiety w ciąży? Okazuje się, że wyobraźnia BRZUCHATEK nie zna granic, a zachodnie sklepy z odzieżą ciążową mają nawet specjalne oferty na tę okoliczność. CIĄŻOWE BLUZKI z wystającymi kończynami dziecka, SUKIENKI CIĄŻOWE z kościotrupami... szaleństwo. Zobaczcie sami....

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Genialna ciążowa sesja zdjęciowa

BRZUCHATKI, 28 października 2013

Tagi: , , , , , ,

Znacie przepis na stworzenie nowego życia? Wystarczy dobry iluzjonista szczypta magii i gotowe!
Pewien fotograf Patrice Laroche w zaledwie 6 krokach pokazał jak ten proces sie odbywa.
Zobaczcie sami. Efekt piorunujący!

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Skarby jesieni - konkurs!

Brzuchatki, 22 października 2013

Tagi: , , , , , , , , ,

Jesień w pełni. W obiektywie aparatu łapiemy ostatnie promyki słońca. A może by tak pójść krok dalej i pokazać swoje zdjęcia światu?

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Ciąża trwająca ponad 40 lat!

BRZUCHATKI, 21 października 2013

Tagi: , , , , , , , ,

Być w CIĄŻY przez ponad 40 lat? Lat? Brzmi jak pomyłka, bo przecież CIĄŻA trwa 40 tygodni. A jednak nie to nie przeoczenie...

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Ciążowy bodypainting - oryginalna dekoracja brzuszka.

BRZUCHATKI, 17 października 2013

Tagi: , , , , , , ,

CIĄŻA to piękny stan, którym należy się chwalić. Dziś przyszłym Mamom nie wystarcza już elegancka ODZIEŻ CIĄŻOWA. Poszły o krok dalej. SUKIENKI CIĄŻOWE pięknie okalające przyszłe życie zamieniły na oryginalne malunki na brzuszkach, które potem uwieczniają i prezentują światu. Wychodzi im to z różnym rezultatem. Czasem na CIĄŻOWYCH BRZUSZKACH powstają prawdziwe dzieła sztuki, czasem ...hmmm... niewiadomo co. Na CIĄŻOWYCH BRZUSZKACH znadziemy wszystko. Począwszy od obrazków przedstawiających noworodka, poprzez postaci bajkowe, aż po przedmioty codziennego użytku lub żywność. Fantazja przyszłych Mam nie zna granic, zobaczcie sami!

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Jak w oryginalny sposób poinformowac najbliższych o ciąży?

brzuchatki, 11 października 2013

Tagi: , , , , , , , , ,

Przed laty kobiety ukrywały swój ODMIENNY STAN tak długo jak było to tylko możliwe. Odziewały się w sterty ODZIEŻY CIĄŻOWEJ, bo eksponowanie CIĄŻOWEGO BRZUSZKA było co najmniej nietaktowne, a zdaniem niektórych nawet wulgarne. Jednak czasy się zmieniają. Przyszłe Mamy coraz wcześniej i coraz śmielej eksponują swoją "odmienność". ODZIEŻ CIĄŻOWA dostępna na rynku jest coraz bardziej śmiała. Jej zadaniem jest przede wszystkim wkorzystne eksponowanie CIĄŻY aniżeli jej maskowanie. Postrzeganie CIĄŻY również ewoluowało. Ze wstydliwego faktu CIĄŻA stałą się, i słusznie, powodem do dumy. Rodzice prześcigają się również w sposobach informowania o tym wspaniałym fakcie rodziny i przyjaciół. W dobie zaawansowanej fotografii cyfrowej i wszechobecnemu internetowi można pokusić się o bardzo nietypowe i wyrafinowane sposoby. Fantazja rodziców nie zna granic.
Zobaczcie sami.....

Komentarze (0) | Zobacz cały wpis

Kto jest w ciąży?

Brzuchatki, 10 października 2013

Tagi: , , , , , ,

Trzy CIĄŻOWE BRZUSZKI, trzy KOBIETY W CIĄŻY pozujące do pamiątkoweh fotografii.... nic bardziej mylnego!
Sposrzegawcze OKO natychmiast wychwyci, że coś tu nie gra... Na zdjęciu widzimy tylko jedne CIĄŻOWE SPODNIE i tylko jedną sylwetkę, która tak na prawdę przypomina KOBIETĘ w CIĄŻY.
Zaskoczeni?

Komentarze (1) | Zobacz cały wpis

Niesamowite zdjęcia USG w ciąży

BRZUCHATKI, 9 października 2013

Tagi: , , , , , , ,

Dowiadujesz się, że jesteś w CIĄŻY. Ogarnia Cię dziki szał. Już masz ochotę gromadzić wyprawkę, kupować ODZIEŻ CIĄŻOWĄ i stroić się w CIĄŻOWE SUKIENKI eksponujące brzuch... hmmm.... powiedzmy brzuszek, bo póki co jest pewnie tak mały, że nawet go nie widać. Nie mozesz się też doczekać pierwszego USG, by zobaczyć swojego pięknego maluszka. Umiawiasz się na wizytę, słyszysz bicie jego serduszka i ... lekarz pokazuje Ci pierwsze zdjęcie Twojego dziecka. No cóż... trochę niepodobny. Nie przejmuj się. Jak zobaczycie się pierwszy raz twarzą w twarz to Twój potomek będzie cudowny - taki jakiego sobie wymarzyłaś. A tym czasem musisz dać mu magiczne 9 miesięcy na to by dorósł. Przez 40 tygodni CIĄŻY wygląd Twojego dziecka znacznie się zmieni. Zanim się urodzi przejdzie długą drogę od fasolki, przez dinozaura/konika morskiego - zależy od interpretacji, aż do noworodka :)
Przeszperaliśmy internet i znalazłyśmy najbardziej niesamowite zdjecia USG maluszków, które mogły bardzo zaskoczyć przyszłe Mamy.

Komentarze (1) | Zobacz cały wpis

Dlaczego w ciąży warto nosić legginsy

BRZUCHATKI, 1 października 2013

Tagi: , , , ,

W pewnym momencie zawojowały cały świat i podbiły miliony, a może nawet miliardy kobiecych serc. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od dawna na rynku nie ma drugiego tak wygodnego i uniwersalnego stroju jak właśnie LEGGINSY . LEGGINSOWY szał jest na modowym topie od kilku sezonów i wszystko wskazuje na to, że nie prędko ustąpi miejsca innym strojom.

Komentarze (1) | Zobacz cały wpis